• info@linkburda.com

Gapsan Pazarlama ve Dış. Tic. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
211 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: ZAFER MAH. 140. SOKAK NO: 31
  • TELEFON: 0212 444 3 433
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:30 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

GAPSAN TEKSTİL, 1998 yılında 6000 iğlik bir kapasiteyle, yüksek nitelikli ve geniş bir seçki sunan renk çeşidiyle üretime başladı. Firma, 2001 2003 yılları arasında gerçekleştirmiş olduğu yatırımlarla 21.000 iğlik kapasiteye ulaşarak tekstil sektöründe önemli bir hizmet sunmaktadır. Fabrikamız, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunan gelişme süreci içindeki Şanlıurfa ilinde yerleşiktir. Firma yüksek kapasite ve kalitede Ne 10/1 ve Ne 40/1 aralığında melanj ring iplikler üretmektedir. Ürün pazarlama ve dağıtımı İstanbul’da yerleşik bulunan genç, dinamik ve alanında deneyimli personelimizce GAPSAN PAZARLAMA LTD. şirketi tarafından yürütülmektedir. Test işlemi, fabrikamız bünyesinde düzenli olarak Uster Tester 3 sistemi ile ayrıca numara ölçümü yapılmaktadır. Ne 20/1 bazında, aylık kapasitemiz 450 tondur ve kabul edilebilir minimum sipariş miktarı renk başına 50 kg dır.

Hammadde olarak ise; polyester, akrilik, keten, kırçıl, nope v.b. elyaflar ve kullanılan elyafların boyalıları kullanılmaktadır. Pamuk-polyester, pamuk-polyester-akrilik, %100 pamuk ve benzer karışımlar başlıca ürün grubumuzu oluşturmaktadır. Müşterilerimizden, farklı oranlarda ve değişik iplik kombinasyonlarından özel talepler gelmesi halinde (örneğin; %80 pamuk, %15 akrilik, %5 polyester gibi) istenilen özellik ve kalitede iplikler üretmemiz mümkün olmaktadır. Ayrıca; müşterilerimizin özel talepleri doğrultusunda anti-bakteriyel ve özel boyalı iplikler yapılabilmektedir. %100 pamuk melanj iplik üretiminde, uzun elyaflı ve yüksek kaliteli olması nedeniyle Rollergin Ege yöresi pamuk kullanılmaktadır. Üretim safhasında kullanmış olduğumuz tüm hammaddeler Oeko-Tex Standart 100 normlarına uygunluk teşkil eder. Fabrikamızda müşterilerimizin ürünlerimizden en iyi sonuçları elde edebilmeleri için kalitesi kanıtlanmış en saygın firmalardan aldığımız yüksek kaliteli hammaddeler kullanılmaktadır.Örneğin, polyester için SASA, akrilik için AKSA, pamuk için Ege yöresi nope ve fantezi iplikler için DE MARTINI BOYART ürünleri tercih edilmektedir.

Fabrikamızda bulunan makine parkurumuz, şu an için dünyada var olan en son teknolojiye sahip Rieter, Schlafhorst ve Uster Tester 3 sistemlerini kapsamaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.